Косметичний Ремонт Спальні Фото

Косметичний ремонт кімнат

Косметический ремонт квартиры, а котором задействованы все домочадцы Ціни на ремонт однокімнатної квартири ви можете дізнатися з прайс-листів фірм, що надають такого роду послуги.Вартість розрахувати можете і самі, порівнявши ціни, і вибравши найбільш прийнятний варіант для вас.Якщо ж вартість перевищує ваш ліміт, ви можете багато чого зробити самостійно.

 

Своїми руками

 

Багато чого в квартирі ви можете зробити самі, головне - правильний підхід і бажання.Косметичний ремонт проведений своїми руками набагато знизить вартість.Ідеї ​​для косметичного ремонту ви можете почерпнути з різних дизайнерських журналів, передач про ремонт і навіть з інтернету, переглянувши сайти присвячені цьому.

  Освежаем плитку путем укладки новой, но можно модернизировать и старую с помощью затирки для швов  

Треба очистити всі поверхні від старих шпалер або фарби, замити стелю і так далі.Потім загрунтуйте поверхні, після висихання переходите до вирівнювання стін за допомогою шпаклівки.

 

Шпаклівка наноситься в декілька шарів, кожен шар затирається наждачкою, щоб стіни були ідеально гладкими.Це потрібно для того, щоб поверхня була готова до фарбування або наклеювання шпалер.

 

Наступним етапом буде фарбування стелі. Фарбувати стелю - робота не з легких, фарбувати найзручніше валиком.Потім приступайте до стін. Лоджия может стать жилой площадью Якщо ви вирішили наклеїти шпалери, не забудьте купити правильний клей.Адже під кожен вид шпалер потрібен спеціальний клей. Після цього можете клеїти стельовий плінтус, він приховає всі огріхи на стиках шпалер і стелі.

 

Ванна

 

Косметичний ремонт ванної кімнати, як і інших кімнат, починається зі складання кошторису.Щоб кошторис був правильно складена, треба спочатку вирішити, що саме ви будете оновлювати, потім дізнатися ціни даного матеріалу і вартість цього виду послуг.

 

Косметичний ремонт у ванній обійдеться вам недорого, адже тут не буде кардинальних змін і зміни всієї сантехніки.Ви можете освіжити шви між кахлями, замінити підтікають крани, оновити аксесуари і так далі.

 

Все це ви можете зробити своїми руками. Але якщо у вас зламався унітаз або тріснула раковина, краще звернеться до фахівців, щоб надалі уникнути переробок.

Похожие страницы: