Спальна кімната повинна бути максимально облаштована

Спальна кімната - це місце, де людина проводить до третини свого життя. Але якість цього часу зовсім інше - людина розслабляється, відпочиває і спить. Спальна кімната повинна бути максимально облаштована таким чином, щоб конкретна людина зміг якнайкраще розслабитися після робочого дня або поніжитися, щоб набратися додаткових сил. Таким чином, інтер'єр і дизайн спальної повинен бути продуманий адекватно психологічним особливостям і смаковим категоріям конкретної людини. Це стосується буквально всіх елементів і атрибутів: від фактури шпалер до якості освітлення. Особливу роль відіграє ліжко. Вона повинна бути максимально зручна, надійна і забезпечувати якісний сон. Як правило, вибирається широке ліжко, навіть якщо спальна кімната розрахована на одну людину. Відповідно вибирається двуспальное постільна білизна, забарвлення якого і фактура повинні забезпечувати максимальний психологічний і тактильний комфорт.

Колірна гамма і фактура елементів спальної кімнати

У кожної людини свої реакції на кольори. Вони обумовлюються особистою історією. Наприклад, якщо зелений колір вважається заспокійливим, але у конкретного індивідуума він пов'язаний з неприємними психологічними асоціаціями, то краще вибрати для спальної кімнати інші забарвлення. Крім цього, кожна окрема людина має свої фізіологічні реакції на різну фактуру. Комусь тактильні відчуття від шовку приносять насолоду, інших активно дратує. Саме на цьому рівні необхідно підбирати матеріали для спальної кімнати. І знову повернемося до ліжка. Медична статистика говорить про те, що у багатьох людей є порушення хребта. Але навіть якщо їх немає, то висока активність, яку вимагає від людини сучасне життя, сильно стомлює хребет і м'язи, навіть якщо його робота «сидяча».

Грамотне облаштування спальної кімнати - висока якість життя

Безумовно, свої реакції на ті чи інші речі доросла людина прекрасно знає, але все ж краще консультуватися з фахівцями. Наприклад, при виборі постільної білизни, його розмірів, кольорів, фактури варто звернутися до професіоналів. Для облаштування освітлення - до кваліфікованих електриків. А для вирішення цілісного оформлення спальної кімнати - до дизайнерів

Похожие страницы: