Косметичний Ремонт Кухні Недорого

У кухні і санвузлі встановлена ​​недорога вітчизняна сантехніка.

Які види обробки квартир в новобудовах пропонують забудовники.
Одні забудовники пропонують в'їжджати в квартири з ремонтом «під ключ» або з чистової обробкою, інші обмежуються чорновою обробкою або зовсім перекладають ремонт на плечі покупців.
За часів Радянського Союзу традиційним варіантом була чистове оздоблення.Сьогодні ж більшість забудовників надають вибір - залежно від матеріальних можливостей і смаків потенційних клієнтів.
Ремонт «під ключ»  
Досить рідкісний варіант, на нього можуть розраховувати лише інвестори, що вкладають кошти в елітне житло.Обробку «під ключ» зазвичай виконує не сам забудовник, а спеціально найнята ним компанія.При цьому враховуються індивідуальні побажання кожного замовника.Втім, це дороге задоволення, і оселитися в повністю готовою для комфортного проживання квартирі можуть собі дозволити тільки дуже забезпечені люди.
Чистова обробка  
Типове житло в радянські часи виглядало приблизно так:  
Поверхні вирівняні, покриті штукатуркою.  
Встановлено недорогі міжкімнатні двері.
У квартирі присутній комплект електрообладнання.  
У кухні і санвузлі встановлена ​​недорога вітчизняна сантехніка.
Підлога вкрита лінолеумом (іноді ламінатом), а стіни обклеєні простими шпалерами.
У санвузлах постелена плитка для підлоги, а стіни покриті водоемульсіонкой.
У більшості випадків - встановлена ​​кухонна газова плита.
Саме така чистове оздоблення передбачається і сьогодні. В принципі, це досить зручно: квартира придатна для житла, можна заселятися хоч завтра.Надалі можна поміняти щось у ремонті, орієнтуючись на свої можливості і переваги.А можна жити і так. Якщо вас не бентежить використання найдешевших матеріалів і сумнівної якості робота.
Чорнова обробка  
Більшість новобудов сьогодні здається саме з чорновою обробкою: так вигідніше забудовнику.Все одно новосели робитимуть ремонт за своїм смаком, так навіщо даремно витрачати гроші на дешеві шпалери і лінолеум, які потім все одно доведеться демонтувати?  
Капітальні роботи як і раніше залишаються «на совісті» забудовника, а мешканцям надають можливість виконати косметичний ремонт у своїх квартирах. Це означає, що ви отримаєте оштукатурені стіни, радіатори опалення, а також розведення водопроводу і каналізації.
Такий варіант сьогодні найбільш поширений, і це зрозуміло: квартири з чорновою обробкою вигідно як купувати, так і продавати.Ви зможете найняти обрану вами бригаду обробників, придбати будь-які матеріали.Правда, все це дещо відсуне час новосілля.  
Будинки без обробки  
Такі новобудови виглядають як бетонні коробки: виключно несучі стіни, навіть без міжкімнатних перегородок.При цьому каналізація, водопровід та опалення таки прокладені, електрику теж підведено.
Юридические компании консультация юриста онлайн бесплатно.
Похожие страницы: