Косметичний Ремонт Квартири з Чого Почати

З чого почати ремонт?

1301155730_remont-kvartiry Людей, котрі затіяли капітальний ремонт у своїй квартирі, можна розділити на дві групи.Одних охоплює жага змін, до інших приходить розуміння того, що далі підфарбовувати і подлативать вже неможливо.У будь-якому випадку той, хто приступає до цього процесу вперше, неминуче зіткнеться з масою питань, пов'язаних з вибором фасону оздоблювальних матеріалів, наймом недорого беруть робочих, вивезенням будівельного сміття, нестачею грошей, а головне - часу, щоб встигнути за всім устежити.Щоб краще орієнтуватися пропонуємо вам поетапну "схему" ремонту.

Найти вакансию своей мечты Вы можете без особого труда на сайте http://uajobs.com.ua/rus/ прямо сейчас!

1 етап  
У першу чергу зі стелі, підлоги і стін видаляють старі покриття (вапняну побілку, шпалери, штукатурку, лінолеум та ін.), Зносять віджилі свій вік перегородки. Після цього демонтують рассохшиеся віконні рами і, відповідно, вставляють нові (не забудьте накрити їх поліетиленом, щоб не подряпати в ході подальших робіт).
2 етап  
На цьому етапі змінюють радіатори опалення, електропроводку (ретельно продумайте місця розташування розеток і вимикачів), встановлюють систему примусової вентиляції.
3 етап  
Якщо ремонт квартири припускає перепланування, зводять перегородки з Сібіті або гіпсокартону.
4 етап  
Тепер можна приступати до вирівнювання стелі і стін.Спочатку їх покривають грунтовкою, потім шпатлюют. Це один з найбільш тривалих етапів ремонту, оскільки кожен новий шар шпаклівки можна наносити після того, як висохне попередній.
5 етап  
Настав час боротьби за рівність підлоги. Для цього поверхню заливають стяжкою і чекають, поки вона повністю висохне.
6 етап  
Наступний етап: чистове оздоблення стелі (він може бути натяжним або підвісним, врешті-решт його можна просто пофарбувати) і стін (їх фарбують, обклеюють шпалерами або покривають декоративною штукатуркою).
7 етап  
Слідом за цим починаються роботи по обробці підлоги: укладання ламінату, паркетної дошки, лінолеуму, ковроліну.
8 етап  
Міжкімнатні двері встановлюють в останню чергу, щоб не помилитися у відстані від нижнього краю дверей до підлоги.
Майте на увазі:

Похожие страницы: