Скільки Варто Косметичний Ремонт

Скільки коштує косметичний ремонт квартири і як на

Період літніх відпусток багато хто використовує для проведення косметичного ремонту в квартирах і на дачах.Звичайно мова йде про заміну плитки та сантехніки, переклеюванні шпалер і фарбування, заміни електропроводки, встановлення пластикових вікон і т.д. "Московський комсомолець" з'ясував, у що обійдеться літній ремонт і як на ньому не розоритися.

 

Найбільш схильною до зносу частиною квартири є ванна, санвузол і кухня.Бетонні або цегляні стіни і сантехнічне обладнання руйнуються повільно.Однак гарантійний термін служби тієї ж плитки недарма становить 1 рік.

 

Пропозицій плитки на ринку дуже багато: від дорогої, з мармуровою крихтою або світиться в темряві, до найпростішої, найчастіше виготовленої в напівкустарною майстерні в сусідніх гаражах.Розкид цін відповідний: від 200 рублів до 3 тисяч рублів за "квадрат".

 

Якщо все зробити по розуму, заміна плитки у ванній обійдеться в 30 тисяч рублів, в туалеті - в 20 тисяч рублів і на кухні - в 40 тисяч рублів.При цьому співвідношення ціни на матеріал і роботу не звичайні 50/50, а 40/60 на користь роботи.Зауважимо, що ще рік тому ціни були нижчими на 40-50%. Зараз пік сезону, і взимку ціни впадуть на 10-15%.

 

Стінам в кімнатах теж періодично потрібна допомога. Найбільш часті операції: переклеювання шпалер, побілка стель, фарбування стін вище шпалер і плитки у ванній, санвузлі і в кухні.

 

Як і у плитки, ціни на шпалери розрізняються на порядок. Ексклюзивні колекційні шпалери можуть коштувати від 10 тисяч рублів за рулон; бюджетний варіант обійдеться в 400-600 рублів за рулон.Цілком пристойні бамбукові шпалери під фарбування можна купити за 1-1, 5 тисячі рублів за рулон; паперові в нижньому ціновому сегменті ще дешевше.На стандартну двокімнатну квартиру 20 рулонів зазвичай вистачає, так що матеріал для переклеювання обійдеться вам в 25-30 тисяч рублів.

 

На відміну від плитки, при переклеюванні шпалер можна заощадити на роботі.Але не шляхом найму дешевих майстрів-шабашників, а зайнявшись ремонтом самостійно - знайшовши, наприклад, відеоуроки в інтернеті.Якщо ж ви все-таки вирішили найняти робітників, повна переклеювання шпалер у двокімнатній квартирі обійдеться вам в 40-50 тисяч рублів.

 

Загалом, самий простенький косметичний річний ремонт обійдеться в 100 тисяч рублів.Наступним етапом зазвичай стає заміна сантехнічного обладнання.Тут витрати починають сильно зростати.

Похожие страницы: