Кошторис на Косметичний Ремонт Офісу Зразок

Ремонт офісу під ключ

Середня вартість косметичного ремонту офісу становить 280 грн за 1 м2, капітального - 560 грн за 1 м2.

 

Приблизний термін виконання ремонту в офісі площею 100 м2 складе від 1 до 1, 5 місяців.

 

За бажанням замовника ми можемо проводити професійний ремонт офісу в нічний час або у вихідні, не перериваючи, таким чином, ваш робочий процес.

 

Хороше зовнішній стан офісу вкрай важливо для будь-якого бізнесу.Адже як говорить народна мудрість, зустрічають по одягу. Офіс, в який потрапляє ваш потенційний клієнт, створює перше враження про вас і вашу роботу, яке потім вкрай складно виправити.Можна з упевненістю сказати, що невеликий ремонт офісу потрібно проводити не рідше ніж два рази на рік.

 

При узгодженні плану ремонту саме офісного приміщення слід пам'ятати, що люди тут довгий час будуть не просто перебувати, а ще й працювати.Тому дуже важливо, щоб приміщення після ремонту залишалося світлим, просторим і комфортним для роботи.

 

Щоб ремонт і обробка офісу не забрали у вас багато сил, часу і грошей, слід підійти до процесу грунтовно.Для цього потрібно звернути увагу на три підготовчих кроку, які багато в чому визначать успіх майбутньої роботи:

 

• докладно обговоріть з майстром і бригадиром всі деталі майбутнього ремонту;  
• зверніть увагу на підбір матеріалів, вибираючи тільки якісні й перевірені зразки;  
• знайдіть хороших, кваліфікованих фахівців.

 

Звернувшись за допомогою в компанію "Оздоблення", ви зможете довірити всі перераховані завдання професіоналам, тобто співробітникам нашої фірми.Така послуга з виконання абсолютно всіх видів ремонтних робіт називається ремонт офісів під ключ і вкрай затребувана в сучасному світі.Незважаючи високий професіоналізм наших співробітників і мінімальні терміни виконання роботи, ми пропонуємо вельми доступну вартість ремонту офісу, Київ та інші міста України вже встигли в цьому переконатися.

 

Наша компанія виконує наступні види ремонту в офісних приміщеннях:

 

• косметичний ремонт, займає від 2-х тижнів до 2-х місяців;  
• капітальний ремонт - від 2-х до 4-х місяців;  
• ремонт люкс або ексклюзив - 4-6 місяців.  
• євроремонт - від 3-х до 4-х місяців;

 

Чим же вони відрізняються один від одного? Косметичний ремонт увазі зовнішнє поліпшення офісу і легку обробку.Капітальний ремонт являє собою комплекс робіт, який включає, в тому числі, і заміну, так сказати, нутрощів офісу.Євроремонт використовує послуги та матеріали, відповідні європейським стандартам якості.Ремонт люкс або ексклюзив використовує тільки ексклюзивні матеріали і повністю перетворює ваш офіс.


http://business-car-rent.net нанять машину с водителем. Заказать услуги водителя.
Похожие страницы: