Скільки Варто Косметичний Ремонт Офісу

Скільки коштує оздоблення та косметичний ремонт офісів у

На роботу ми витрачаємо величезну кількість часу у своєму житті.Робоче місце - це наше місце існування, і від того наскільки затишно ми себе на ньому відчуває, насправді, залежить дуже і дуже багато чого.Шкідливі і дискомфортні умови праці знижують продуктивність, псують здоров'я, створюють дисгармонію у відносинах і психічній сфері людини.

 

В офісі також ми приймаємо Гостей - партнерів, клієнтів, співробітників.В офісі ми укладаємо угоди або втрачаємо можливості взаємовигідного співробітництва.Зустрічають по одягу? Вірно. Але якщо мова йде про фірму, зустрічають також і по офісу.І найкращий спосіб створити гідний вигляд і «обличчя» Вашого офісу - зробити якісний ремонт.

 

Ремонт офісу буває двох основних видів:

 

1. Косметичний ремонт офісу.Такий вид ремонту та оздоблення є одночасно найдоступнішим і найпопулярнішим в наші дні серед як дрібних компаній, так і великих клієнтів.Незалежно від того, орендує замовник офіс або маєте власні площі.Такий ремонт не вимагає особливих витрат і може проводитися в найкоротші терміни.Це, мабуть, єдина можливість провести оновлення інтер'єру настільки безболісно.

 

Якщо косметичний ремонт виконуються такі види робіт:

 
     
  • Renew Coverage Sten (заміна шпалер, фарбування стін);
  •  
  • оновлення поверсі (підлоги лінолеум або ламінат);
  •  
  • Renew potoločnogo охоплення (кольоровий або pobelka).
  •  
 

Цікавить скільки коштує ремонт звичайного офісу? Вартість косметичного ремонту офісу починається від 1000 рублів за квадратний метр (за площею підлоги).

 

Терміни так само безпосередньо залежать від площі приміщення і виражаються у таких цифрах:

 

· 10-20 кв.м. - 5-7 днів;

 

· 20-50 кв. м. - 7-12 днів;

 

· 50-100 кв. м. - 12-17 днів;

 

· Від 100 кв. м. - від 14 днів.

 

Завдяки застосуванню спеціалізованого обладнання та висококваліфікованого персоналу ми можемо виконувати ремонт будь-якої складності в максимально стислі терміни.

 

2 ремонту офісу. От і все VID Ремонт Частина nazyvaût élitnym ремонт.Кожен етап такого ремонту виконується в точній відповідності з обраним дизайном.При облаштуванні використовуються тільки дорогі високоякісні матеріали.

Похожие страницы: