Довговічність і зовнішній вигляд стільниці з каменю

Стільниця - невід'ємна частина Вашої кухні. Саме стільниця надає кухні той самий колорит. Це робоча поверхня де Ви готуєте їжу, де їдять пишу, де навіть Ваші діти можуть робити домашнє завдання. З усіх матеріалів для стільниць найкращим матеріалом, який Ви можете купити, є камінь. Стільниці з каменю є золотим стандартом міцності, довговічності та дизайну.

Кожен камінь який був здобутий з під землі, має свій унікальний дизайн, власний колір, і неповторний малюнок. Не важливо з якого каменю ви створите стільницю. Виберете ви темно-бордовий кварцит, небесно-блакитний граніт, або бежевий травертин з неймовірною кількістю скам'янілих черепашок, це все одно буде вагома відмітна риса Вашої кухні.

Довговічність така ж відмітна риса як і зовнішній вигляд стільниці з каменю. Стійкість до гарячих каструлях, попаданню води і кислот буде доти, поки Ваш будинок буде існувати.

На відміну від ламінату, дерева або наплавлення камінь не боїться вологи і інтенсивного механічного впливу.

Для того щоб очистити стільницю з каменю від забруднень і плям потрібно всього навсього трохи догляду та передбачливості. Хучшее що може трапиться з Вашої стільницею з каменю, це відколи й подряпини, але при бажанні наші фахівці зможуть це відновити.

Навіть найтемніші граніти не захищені від плям. Опір до появи плям залежить від його хімічного складу і мікроскопічних тріщин, що формуються протягом мільйонів років тому. Щоб визначити наскільки поверхня стійка до впливу з кислотами досить просто виконувати цей простий тест.

1 Отримати шматок зразка (добре, якщо це не з тієї ж плити). Натріть на герметик.

2 Налийте тестову ложку кетчупу, оливкового масла, червоного вина, і соку лимона. Залиште їх на ніч.

3 Протирайте поверхню вранці. Ви побачите, наскільки добре плями відстають.

мінуси:

Ціна: висока вартість видобутку, транспортування, а також виготовлення, робить стільниці з каменю одними з найдорожчих серед стільниць.

Крихкість при транспортуванні: камінь може тріснути при неправильному транспортуванні

Можуть бути уразливі до впливу кислот: цитрусові, оцет, відбілювачі з аміаком, можуть пошкодити структуру натурального каменю. З цього потрібно пользоватся спеціальними засобами для доглядом за поверхнями з каменю.

У нас Ви можете вибрати ту стільницю яка найкращим підійде під інтер'єр Вашої кухні або ванній, як правило ціни у нас нижчі ніж на полицях великих супермаркетів.

Читаючи наші статті ви можете дізнатися відмінності між різними типами кам'яних стільниць, отримати поради щодо економії коштів на покупку. Зрештою Ви будете знати як зробити красиву кухню.

Похожие страницы: