Найбільш доцільно зовнішнє утеплення

Утеплення будинку є актуальним питанням для жителів більшості регіонів країни. Тепле сонце радує їх не так часто, а в північній частині Росії його поява і зовсім рідкість. Питання, як утеплити будинок, зазвичай з'являється або на етапі планування будівництва нового будинку, або на етапі ремонту вже існуючого. Найбільш доцільно зовнішнє утеплення - в такому разі не зменшується площа внутрішніх приміщень. Крім цього, опір паропроницанию при русі пара зсередини назовні повинна зменшуватися з кожним шаром. Інакше в утеплювачі будуть поступово накопичуватися водяні пари, що призведе до втрати корисних властивостей.

Теплоізоляційні матеріали - що вибрати?

На вітчизняному ринку є досить велика кількість різноманітних теплоізоляційних матеріалів. При виборі конкретного виду необхідно керуватися наступними показниками:

Коефіцієнт теплопровідності. Чим нижче цей показник, тим менший шар утеплювача доведеться укладати.

Коефіцієнт водопоглинання. Із збільшенням даного показника зростає ймовірність, що утеплювач позбудеться своїх властивостей за короткий час.

Щільність. Завдяки цій характеристиці можна розрахувати, чи здатна возводимая конструкція витримати вагу утеплювача.

Грамотное управление персоналом - вещь, без которой невозможно современное конкурентное существование компании. Когда руководитель видит, что его подчиненные не используют свой потенциал на все 100% - он понимает, что их следует каким-то образом мотивировать, тогда он принимает решение провести тренинги для персонала . Наши тренинги по обучению персонала всегда гарантируют успех.

Складність монтажу.

Довговічність.

Екологічність.

Існують теплоізоляційні матеріали, створювані з неорганічного й органічного сировини.

неорганічні матеріали

До матеріалів з неорганічного сировини відноситься, наприклад, мінеральна вата, що виготовляється з волокнистого матеріалу, який отримують з шлаків і гірських порід. Серед переваг мінеральної вати - хороші звукоізоляційні властивості і підвищена паропроникність. Недолік - вбирає вологу, внаслідок чого втрачає велику частину своїх ізоляційних властивостей.

Також з неорганики виробляється пінополістирол, або пінопласт. Пластмасові кульки з'єднуються між собою, як за допомогою преса, так і без. Усередині кульок міститься повітря. Пінопласт має досить хорошими теплоізоляційними властивостями, має непогану вологостійкість. Однак він не «дихає», містить токсини, що виділяються при горінні, не витримує значних навантажень і прямого попадання сонячних променів.

Існують також «теплі» штукатурки, що представляють собою безліч кульок, що виготовляються зі спіненого скла, білий цемент і деякі добавки, що покращують характеристики. Цей матеріал «дихає», крім цього має підвищеними гідроізоляційними і теплоізоляційними властивостями, пожаробезопасностью. «Тепла» штукатурка застосовується і як утеплювач, і як декоративне покриття.

органічні матеріали

Натуральні теплоізоляційні матеріали виробляються з пеньки, соломи, водоростей, тирси, пробки. Тут теж є свої достоїнства і недоліки. До недоліків відноситься підвищена пожежонебезпека, через що їх іноді піддають обробці антипіренами.

На відміну від неорганічних утеплювачів, натуральні не містять шкідливих хімічних домішок. Вони «дихають», не бояться цвілі, не гниють.


Натяжной потолок тамбов студия натяжных.
Похожие страницы: