Косметичний Ремонт литих дисків

Ремонт дисків в Ростові-на-Дону

Ремонт дисків в Ростові-на-Дону -

 

Вулканізація № 1 пропонує якісний і доступний цілодобовий шиномонтаж 24 години з послугою Диск ремонт прокатки železnyh диски і диски à lityh) в Ростові-на-Дону.

 

Приклади наших робіт:

 

Багаторічний досвід і професійне обладнання останнього покоління дозволяють домогтися високої якості всіх виконуваних робіт з ремонту залізний і литих дисків за короткий термін.Після ремонту ваші диски не втратять своїх фізичних властивостей і будуть служити без втрати якості.

 

Ми приймаємо в ремонт литі (легкосплавні), ковані та залізні (штамповані) диски всіх типів і розмірів, практично в будь-якому стані. Ми усуваємо подряпини, тріщини, відколи й відсутні фрагменти пошкодженого диска методом, а також здійснюємо повне усунення осьового і радіального биття диска («вісімки»).Крім цього ми виконуємо косметичний ремонт лакофарбового покриття диска.

 

Високоякісний ремонт дисків здійснюється за вас і вам більше не доведеться здавати диски на довгий час.

 

При проведенні ремонту автомобільних дисків і є обов'язковими процедурами. Всі перераховані послуги здійснюються цілодобово у нас в стаціонарній шиномонтажной майстерні за адресою вул.Портова 188 «А», а також входять в комплекс послуг, які надає наш у зручний для вас час, у зручному місці і без черг в будь-якому районі Ростова-на-Дону.Виклик за тел. 2706708.

 

Ми даємо гарантію якості на всі роботи, виконані в нашій цілодобової шиномонтажной майстерні.


Подробное описание https://acatar-in-ua.net тут.
Похожие страницы: