Косметичний Ремонт Машини Своїми Руками

Малярно - кузовний ремонт автомобіля своїми руками

Малярно-кузовной ремонт автомобиляЗМІСТ:

 

Ейфорія після першого відвідування автосалону і вибору нової іномарки міцно забута.Позаду тисячі кілометрів, намотаних колесами авто по вітчизняним автострадах з їх вибоїнами і вибоїнами.Сповна ваше авто випробувало на собі хамство і грубість водіїв, які норовили на переповнених міських магістралях вирватися вперед і обігнати вас у що б то не стало на перехрестях.Так що тепер? Зустріч - з його Величністю Всесильним Ремонтом Авто! Саме він, великий і жахливий, Автомобільний ремонт, виявиться головним іспитом на міцність і якість вашого автомобіля.Як правило, якщо ви приїхали в СТО на своєму авто, вам потрібен всього, лише малярно-кузовний ремонт.

 

Мойка автомобиля перед разборкойВ інших випадках вердикт залишається за фахівцями.

 

Види ремонту автомобіля

 

Для початку потрібно визначити, що слід відремонтувати в першу чергу.Види ремонту мають наступну класифікацію:

 
     
  • Ремонт капітальний, з заміною агрегатів і вузлів, зварювання елементів кузова, порогів.
  •  
  • Ремонт зовнішній. Чисто косметичний або малярно-кузовний ремонт.
  •  
  • Ремонт невеликий, локальний. Можливо, варто підправити бампер або підфарбувати крила.
  •  
 

Дрібний ремонт

 

Якщо міняти автомобіль в найближчі кілька років не передбачається і вас влаштовує технічна частина і ходові якості авто, швидше за все ви, обмежитеся дрібними замінами деталей, часткової шпаклівкою і фарбуванням кузова.

 

Зверніться на станцію найближчого СТО, де фахівці проведуть діагностику автомобіля і виявлять дефекти, які потребують усунення.Діагностику краще виконати на фірмовому обладнанні тієї компанії, яка випустила автомобіль.Відповідно, і людина, яка контролює процес діагностики, повинен бути компетентним, а обладнання сучасним.

 

капітальний ремонт

 

ремонт автомобілів включає в себе заміну не тільки малювати Coverage Auto Body, і відповідні частини вирівнювання его і геометрію відновлення, але Tak замінить ВНУТРІШНІХ sostavlâûŝih автомобіль.В основному капітальний ремонт виконують після серйозних ДТП.

Похожие страницы: