Утеплення даху дозволяє скоротити витрати

Пристрій покрівлі - вінець будівельних робіт, фінальний акорд, який повинен прозвучати впевнено. Надійної можна назвати тільки ту дах, яка не тільки не пропускає вологу в приміщення, а й взагалі не створює конденсату. Сучасні гідро-і пароізоляційні матеріали оберігають будівельні конструкції від негативних впливів погодних і кліматичних умов. Головне, правильно сформувати покрівельні пиріг - конструкцію з утеплювача, гідроізоляції і пароізоляції.

Утеплення даху дозволяє скоротити витрати на опалення. Звичайно, це безсумнівний плюс для господаря будинку. Однак не варто забувати про заходи, спрямовані на запобігання появи конденсату на елементах конструкції. А де конденсат, там і цвіль, і гниль, як наслідок - руйнування крокв і погіршення стану внутрішньої обробки. Для того щоб виводити зайву вологу, у пристрої покрівлі повинні бути передбачені спеціальні вентиляційні зазори. Вони також потрібні для рівномірного танення снігу навесні і для запобігання утворення полою. Але однією вентиляції недостатньо. Великий вибір гідроізоляційних матеріалів допомагає без праці вирішити проблему освіти шкідливого конденсату.

Так, одним з популярних сьогодні матеріалів є діффузіозная мембрана, яка монтується на утеплювач. Таким чином, покрівельний пиріг стає тоншою, залишається більше місця для утеплювача. Мембрана пропускає повітря, її внутрішній шар паропроницаемий, а верхній - вологостійкий. За своїм складом діффузіозние мембрани являють собою поліетиленові плівки з перфорацією. Така плівка дуже міцна, не схильна до негативного впливу ультрафіолету.

Гідною альтернативою мембрані вважається гідроізоляційна мастика, наприклад, популярна сьогодні мастика Гипердесмо. Вона не вимагає змішування будь-яких компонентів. Її можна наносити прямо на дерево, метал, бетон і камінь, і в результаті отримати щільне монолітне покриття, якому не страшні ні ультрафіолет, ні мікроорганізми. Крім того, різноманітні кольори мастики дозволяють використовувати її в якості декоративного покриття. Витрата даного матеріалу вважається дуже економним, так як надійне покриття може мати зовсім невелику товщину. Нанести її нескладно, для цього достатньо елементарного інвентарю (кисті або валика).

Похожие страницы: