Безшовні стелі сприйнятливі до акрилових фарб

Історія застосування натяжних стель в дизайні кімнат і залів налічує тисячоліття. Вони використовувалися в Древньому Єгипті, Індії, Римі та інших країнах, що відрізняються архітектурними і культурними традиціями, часом діаметрально. Це говорить про те, що ідея драпірування стелі тканиною, просоченою вапном, крейдою або гіпсом, а то і звіриними шкурами, була дуже навіть непоганий, і натяжна стеля справно виконував свої функції. А функції полягали в оздобленні інтер'єру, захисті від холоду й маскуванню основної стелі, змонтованого з дощок, цегли або інших, не надто красивих, але міцних матеріалів.

Мода на натяжні стелі приходила і йшла, зараз спостерігається сплеск інтересу до цього способу оформлення внутрішнього простору будинку. Сучасні натяжні стелі безшовного типу являють собою легку підвісну конструкцію з кріпильних пластикових або алюмінієвих профілів і тканинного полотнища, виготовленого з поліестерової нитки і просоченого поліуретаном. Це дуже міцні матеріали, стійкі до ультрафіолету, низьких і високих температур і більшості побутових хімічних речовин.

Установка тканинних безшовних стель проводиться швидко і не вимагає складних інструментів, але, при цьому, якість роботи залежить від рівня професіоналізму монтажників. Безшовні натяжні стелі в Митіщах встановлює компанія «Русь НП». Починається робота від консультацій замовника з професійним штатним дизайнером, який підкаже яку фактуру і колір тканини вибрати, а також запропонує варіанти світильників та інших аксесуарів, що підкреслюють індивідуальність кімнати.

Для установки стель компанія використовує тільки найякісніші матеріали, виробництва Clipso, DESCOR, MSD, PONGS, які є законодавцями мод на ринку подібних матеріалів.

Ширина полотнища для стелі не перевищує 5 метрів, тому безшовний варіант встановлюється тільки в приміщеннях не ширше цього параметра. По довжині розміри приміщення не лімітовані.

Технологія монтажу безшовного стелі

Для закріплення бокових зрізів полотнища застосовуються профілі (багети) спеціальної конструкції, одна зі сторін яких має складну конфігурацію і працює як прищіпка. Саме в неї і вставляються краю полотнища і надійно там затискаються.

Профілі кріпляться дюбелями по периметру кімнати під стелею з таким розрахунком, щоб полотнище знаходилося не ближче 3 см від площини перекриття. Це потрібно для монтажу електроосвітлювальних приладів, протипожежної сигналізації та інших комунікацій.

Краї полотнища за допомогою шпателя особливої конфігурації вставляються в прорізи профілю та закріплюються там. Після первинного закріплення тканини проводиться її натяг, спочатку по периметру, потім кути. Якщо виникли невеликі зморшки, то ці місця злегка підігріваються будівельним феном і тканина розгладжується до ідеального стану.

Безшовні стелі сприйнятливі до акрилових фарб, на них можна наносити фотодрук чи інші декоративні покриття. Стики стін і натяжної стелі закриваються декоративними багетами. Експлуатуються стелі при температурах від - 20 до +50. Компанія «Русь НП» встановлює 5-ти річний термін гарантії на змонтовані її співробітниками стелі.

Похожие страницы: