Важливо вибрати для укладки наливної підлоги компанію

Наливним підлогою називають полімерне фінішне покриття у вигляді безшовної мембрани, яке наноситься на бетонну основу. Така підлога використовують для ряду промислових і цивільних споруд: складів, автосервісів, медустанов, торгових центрів, гаражів, друкарень, паркінгів, виробничих цехів і багатьох інших.

Дуже важливо вибрати для укладки наливної підлоги компанію, яка має значний досвід роботи в даній області і гарантує якісний кінцевий результат. Саме такою компанією є ТОВ «СПП» (Сучасні Промислові Підлоги). Завдяки інноваційним технологіям, поєднаним з багаторічним досвідом роботи, майстри цієї організації готові запропонувати не тільки стандартні рішення, а й нові варіанти наливної підлоги. Ціна на бетонні підлоги від «СПП» приємно здивує кожного замовника.

Види полімерного наливної підлоги

Бетонні наливні підлоги по типу сполучного поділяють на такі:

поліуретанові;

епоксидно-уретанові;

епоксидні;

метілметакрілатние.

Всі вони різною мірою володіють такими характеристиками: високою міцністю, вологостійкістю, хорошим протистоянням хімічним речовинам, стійкістю до стирання.

Переваги наливної підлоги

Наливні підлоги користуються великою популярністю серед своєї цільової аудиторії. Це пов'язано з незаперечними перевагами даного полімерного покриття. Розглянемо докладніше основні з них:

Монолітність. Така характеристика має велике значення, адже на безшовних підлогах НЕ заведуться небажані мікроорганізми, бактерії, грибки, що дуже важливо для медичних установ, виробництв, що виготовляють продуктів харчування, а також їх складів.

Довговічність. Герметичність цих статей не дозволяє воді при вологого прибирання вбиратися, і це позитивно впливає на термін експлуатації підлоги, який становить 50 років для категорії зі слабким зносом, 80 років - із середнім зносом, 140 років - з сильним зносом.

Еластичність, або стійкість до ударів і вібрацій. Це властивість важливо для підприємств, обладнання яких працює з підвищеним рівнем вібрації, а також ймовірністю виникнення ударних навантажень.

Хімічна стійкість. Завдяки цій перевазі наливні бетонні підлоги можна використовувати в медичних і хімічних лабораторіях, де присутня постійний ризик впливу на підлогу кислот, лугу та інших хімічних складів.

Пожежна безпека. Наливна підлога не приймають участь в процес горіння, вони навіть перешкоджають його поширенню і виникненню іскор при ударі металу об підлогу.

Естетичність. Можливість вибрати з великої низки квітів і фактур підходящий для замовника підлогу тільки радує, адже декоративні властивості будь-якого матеріалу вкрай важливі. Завдяки цій перевазі наливна підлога може створювати високохудожні покриття у вестибюлях, спортзалах, розважальних і торгових центрах.

Беспильность. Полімерний підлогу абсолютно виключає пилкування свого бетонного підстави, що полегшує процес прибирання.

Нешкідливість. Наливна підлога можна використовувати в дитячих садах, різних навчальних закладах, так як вони не випаровують шкідливих речовин.

Простота ремонту. Така підлога з легкістю можна відремонтувати повністю, або тільки окремі його ділянки.

Наливні полімерні підлоги задовольняють практично всі поставлені вимоги по експлуатації та естетичності, тому їх можна застосовувати в будь-яких будівлях і спорудах.

Похожие страницы: