Укласти ламінат своїми руками

Ламінатний підлога володіє естетичним зовнішнім виглядом, ідеальними пропорціями і забарвленням. Важливою перевагою є проста укладання підлогового покриття, яку можна здійснити своїми руками. Якісні покриття для підлоги з ламінату прослужать без ремонту довгі роки і за своїм зовнішнім виглядом не поступаються навіть престижного паркету. Однак облаштувати ламінатний стать не просто, необхідно знати деякі секрети.

Справжній передовий досвід в такій непростій справі як укладання ламінату своїми руками передає всім бажаючим майстер на сайті Ремонтпостройка.ру. Докладний майстер-клас з наочними фото дозволяють легко розібратися у всіх тонкощах укладки ламінатних підлог і правильно здійснити необхідні роботи. Дієва допомога з передачі досвіду і секретів майстрів сприяє освоєнню професійних навичок широкої цільової аудиторією.

За допомогою докладної технології укладання покриття може проводитися своїми руками навіть новачками у цій справі, людьми без досвіду, але прагнучих освоїти всі тонкощі ремонту.

Технологія укладання ламінатних підлог

Облаштування підлогового покриття з ламінату без сторонньої допомоги, своїми руками передбачають ряд важливих моментів:

Всі розмітки необхідно робити за допомогою куточка простим олівцем;

Різка ламінату може здійснюватися пилкою або лобзиком;

Якщо необхідно робити обхід труб, то роботи проводяться за допомогою свердла-пера для електродрилі.

Технологія укладання ламінатної підлоги включає в себе ряд послідовних етапів робіт:

Укладання підкладки під пол проводиться встик, а плівки для гідроізоляції внахлест;

Облаштування першого ряду покриття проводиться на відстані 10 сантиметрів від поверхні стін, для більш рівномірного вирівнювання застосовуються спеціальні клини;

Інший і все наступні ряди слідують за першим і спочатку укладаються, вирівнюються, а замикаються в самому кінці, з цією метою використовується добойник;

По досягненню краю бічної стіни залишається невелика порожнє місце, при цьому планка ламінату може розрізатися на 2 частини, перша з яких замикає старий ряд, а інша половина кладеться в новий.

На практиці може використовуватися 2 способу укладання ламінату, прямий і по діагоналі. Кожен із способів має своїми перевагами, але зазвичай вибирають прямий спосіб укладання.

Облаштування ламінату самостійно своїми руками дозволяє укласти якісний і надійний підлогу, який ідеально підходить як для дому, так і офісних, комерційних приміщень.

Похожие страницы: