Пластик має бездоганний зовнішній вигляд

Довговічність. Герметичність цих статей не дозволяє воді при вологого прибирання вбиратися, і це позитивно впливає на термін експлуатації підлоги, який становить 50 років для категорії зі слабким зносом, 80 років - із середнім зносом, 140 років - з сильним зносом.

Еластичність, або стійкість до ударів і вібрацій. Це властивість важливо для підприємств, обладнання яких працює з підвищеним рівнем вібрації, а також ймовірністю виникнення ударних навантажень.

Хімічна стійкість. Завдяки цій перевазі наливні бетонні підлоги можна використовувати в медичних і хімічних лабораторіях, де присутня постійний ризик впливу на підлогу кислот, лугу та інших хімічних складів.

Пластик має бездоганний зовнішній вигляд і може без проблем оформити стіну навколо підвіконня або засклених областей стіни.

При установці регул панелі з пластика не потребують будь-якого спеціального обладнання і дуже просто встановлюються за рахунок своєї легкості.

Враховуючи вартість всіх необхідних матеріалів і кількість витрачених трудових ресурсів на обробку, пластикові стінові плитки є більш дешевим варіантом якісної облицювання стін у ванній кімнаті або на кухні, ніж інші альтернативи.

Підвісні стелі - найпопулярніші на даний момент способи обробки стелі. Гіпсокартонні, плиткові, рейкові і касетні - всі вони в результаті дають абсолютно рівну поверхню і роблять стелю надзвичайно красивим. Під такими стелями легко можна заховати всі комунікації, необхідні для комфортного життя людини.

Переваги: довговічність, простота в монтажі, створення унікального дизайну у вигляді конструкцій складної форми.

Недоліки: висока вартість матеріалу, відсутність доступу до простору над змонтованим стелею, влагопроницаемость.

Особливості технологій інтер'єрної друку на плівці

На ринку широкоформатного друку представлена велика різноманітність технологій нанесення зображень на плівку. Розрізняються можливості, пропоновані компаніями-виробниками подібної продукції, наприклад, друкарнею DK-PRINT, спектром використовуваних плівкових матеріалів, асортиментом фарб і застосовуваним обладнанням.

Вінілові плівки, службовці носіями друку, можуть розрізнятися:

формою (рулонні і листові з різною товщиною),

кольором (білі, кольорові та прозорі),

фактурою (матові і глянсові),

наявністю або відсутністю клейового шару;

спеціальними властивостями (флуоресцентні, металізовані, зі светорассеивающим ефектом або голографічним шаром),

особливим призначенням (для експлуатації в умовах температурних перепадів, для виготовлення конструкцій з внутрішньою підсвіткою або дорожніх знаків).

Відпал, витримка і, потім, повільне охолодження знімають напруги всередині металу, він краще обробляється. Відпаленого перфорований лист має різні види за формою отворів, їх величині, способом розташування малюнка: щілиновидні і квадратні, ромбовидні і зі складною формою фігур. Їх застосовуються при виробництві шумоглушителей, меблів, торгового обладнання, зонування виставкових приміщень, решіток для установки кліматичної техніки та іншого інтер'єрного декорування.

Клейовий шар на самоклеючій плівці може бути виконаний у двох варіантах:

для тривалої експлуатації - з перманентним клеєм, що гарантує надійне кріплення до будь-якої поверхні;

для короткострокового використання - з клеєм, який легко видаляється, не залишаючи слідів.

Похожие страницы: