Вибір сучасних радіаторів опалення

Вибір сучасних радіаторів опалення кардинально відрізняється від традиційних моделей для опалювальних систем. Дизайн-радіатори являють собою порівняно новий вид обладнання, що виконує відразу 2 важливі функції:

Обігрів приміщень в якості основного елемента інженерних комунікацій;

Стильне рішення дизайну, що дозволяє надати особливий декор внутрішньому простору.

Авторський дизайн і використання кращих сучасних матеріалів відрізняє нові батареї опалення в Москві, виготовлені зі штучного каменю, сталі, скла, дерева, з кольоровим оформленням. При цьому кожна конструкція радіатора дозволяє забезпечити високотехнічні властивості з обігріву приміщення і створити стильний сучасний інтер'єр.

Види дизайн-радіаторів

Конструкції радіаторів виготовляються настінного і підлогового типу, з різною висотою 180, 330, 450 міліметрів, горизонтальної та вертикальної форми. Сучасні батареї можна вибрати в повній відповідності з мармурової поверхнею обробки або під колір шпалер, з точною імітацією шпонированного натурального дерева, які гідно прикрасять найпрестижніші приміщення котеджу, резиденції, вілли.

Незвичайне рішення дизайну гармонійно доповнюють ціни на радіатори опалення, які можна купити в різному діапазоні залежно від розмірів, потужності обігріву, стильного декору. Колекція радіаторів зі скла відрізняється нестандартним дизайном у стилі «Міраж», який реалізований відразу в декількох колірних рішеннях. Сучасний малюнок надає індивідуальність інтер'єру і доповнить його незвичайним оформленням. Радіатори цієї моделі представлені 9 різними розмірами, що дозволяють вибрати оптимальне опалення для конкретного приміщення, а також прийнятні ціни на обладнання.

Цікавим елементом дизайну стануть дизайн-радіатори моделі «Вуд», з простими формами і природною красою натурального дерева. Нові моделі представлені 9 різними видами деревини і по зовнішньому вигляду мало чим відрізняються від дерев'яних панелей, покритих шарами полірування. Разом з красивим зовнішнім виглядом радіатори успішно виконують основні функції, обігрів приміщень, і разом з тим не порушують створену в єдиному стилі обстановку.

Гідно прикрасити простору вітальню заміського будинку, сучасної квартири або розкішного котеджу можна також новими моделями дизайн-радіаторів «Рич». Презентабельна модель одна з дорожчих порівняно з аналогами, але вкладені фінансові засоби коштують того, бездоганний стильний вигляд і краса каменя або тисненої поверхні під шкіру дозволяє обладнати навіть VIP-апартаменти.

Багатий вибір дизайн радіаторів економ і преміум класу з високими технічними якостями привнесуть в обстановку чудовий зовнішній вигляд і особливий комфорт, який створюється постійним підігрівом приміщень в холодний зимовий сезон.

Похожие страницы: