Косметичний Ремонт Квартири Терміново

Kosmeticheskiy remontКосметичний ремонт квартир є найбільш часто виконуваних видом ремонту.Це пояснюється специфікою даного типу будівельних послуг. Грунтуючись на технічних нормах і практичному досвіді, рекомендується виконувати косметичний ремонт раз в 3-5 років.Можна сказати, що косметичний ремонт є неповним ремонтом, в той час як найбільш повної різновидом ремонту є капітальний ремонт квартир.Цей вид ремонту не передбачає заміни дверних коробок або установки нових вікон.Не виконуються роботи, пов'язані з сантехнікою і електрикою. Не проводиться також чорнова обробка, підготовка поверхонь під обробку і перепланування.

 

Ideya remontaКапітальний ремонт рекомендується робити кожні 10-15 років.Таким чином, на кожен капітальний ремонт припадає 3 косметичних.Це головна причина його популярності. Фактично, це об'єктивна вимога технічних умов.Багато що залежить також від якості виконання останнього ремонту. Не дивно, що після якісного, дорогого ремонту, довше не потрібно виконувати будівельні роботи.Це пояснюється високою якістю матеріалів, використовуваних при дорогих видах ремонту.

 

Kosmeticheskiy remontПроте, нерідко виконують косметичний ремонт з об'єктивних причин.Наприклад, якщо необхідно заощадити гроші, адже він дешевший капітального ремонту квартири.Або в тому випадку, коли треба терміново привести квартиру в пристойний стан, терміново здати або продати нерухомість.Це особливо помітно при змінах цін на ринку нерухомості. Саме в такі моменти косметичний ремонт виконують найчастіше.

 

Etapy remontaВ цілому ціни на косметичний ремонт квартир нижче, ніж вартість капітального ремонту.Однак вартість залежить не тільки від типу надаваних будівельних послуг, а й від якості виконуваних робіт, особливо від вартості використовуваних будівельних матеріалів.Якісний косметичний ремонт може коштувати дорожче, ніж дешевий капітальний ремонт.Багато чого залежить від вибору стилю дизайну інтер'єру і особливо вибору будівельних матеріалів.Паркет коштує значно дорожче, ніж, наприклад, ламінат або звичайний вініловий лінолеум.

 
Ціни на косметичний ремонт: типові помилки
 

Перше і, головне, оману - це вартість косметичного ремонту квартири. Часто його плутають з капітальним ремонтом, вартість якого значно вище.Багато компаній намагаються запропонувати капітальний ремонт натомість косметичного, особливо коли чують про бажання зробити натяжна стеля або вирівняти підлоги.Це дійсно елементи капітального ремонту, але можуть бути включені окремою статтею в косметичний ремонт квартири.


Хрустальные люстры купить хрустальные люстры technodeluxe.by.
Похожие страницы: