Мийки, що володіють глянсовим, полірованим блиском

Мийка - це, мабуть, сама часто використовувана зона будь-якої кухні. Миття посуду, ополіскування фруктів і овочів, розморожування продуктів - всі ці дії проходять через кухонну раковину щодня. Саме тому вибирати мийку потрібно дуже уважно і прискіпливо, адже тільки високоякісна і багатофункціональна мийка прослужить вам довгі роки.

матеріал виготовлення

Більшість кухонь обладнані металевими мийками, і це не випадково. Саме металева мийка для кухні вважається найнадійнішим і практичним вибором для кухні. Така мийка гігієнічна, міцна, довговічна і практично не вимагає додаткового догляду. Для виготовлення різних моделей металевих мийок використовуються такі матеріали як нержавіюча сталь, мідь, латунь, бронза. Само-собою, найпопулярніший матеріал для виготовлення побутових мийок - нержавіюча сталь. Список плюсів металевої мийки з нержавіючої сталі 

досить значний:

приваблива ціна;

простота у використанні, а також елементарний догляд, не віднімає багато часу;

хороша стійкість до хімічного впливу, завдяки якій для очищення можна використовувати побутову хімію з будь-яким складом;

висока міцність, що дозволяє витримувати велику вагу, а також механічні дії;

термостійкість: в мийку з нержавіючої сталі без побоювання можна поміщати навіть дуже нагрітий посуд;

безпечна утилізація.

Ціна чавунних мийок вище ніж у сталевих, зате їх не можна дорікнути в недовговічності - така раковина прослужить багато років. Крім того, вибираючи чавун, ви маєте можливість замовити мийку, вкриту блакитний, зеленої, помаранчевої емаллю - в тон вашій кухні. Ще один вид металевих раковин - мідні мийки, які добре стилизуются під кантрі або класичний стиль.

У список мінусів металевих мийок можна записати один єдиний - надмірний шум при попаданні води на поверхню раковини. Але це цілком терпимий недолік, який, при бажанні, легко усувається спеціальними аксесуарами для кухонного миття.

установка

Простота установки також є одним з переваг металевої мийки. Її можна помістити в будь-який зручний для вас місце робочої зони врізним або накладним способом. Врізні мийки розташовуються врівень зі стільницею і займають зовсім небагато простору. Мийки накладні створюють комфортне робоче місце завдяки спеціальному крилу для посуду, яке також сприяє стоку зайвої води.

Вибираючи між способами і місцем установки металевої мийки, слід орієнтуватися не тільки на організацію кухонного простору і його розміри, а й, що цікаво, на ваш власний ріст, щоб у майбутньому, при роботі вам не доводилося тягнутися до змішувача.

Дизайн

Зовнішній вигляд кухонного миття - це фактор, якому також слід віддати належну увагу. Металеві кухонні мийки представлені величезною кількістю моделей всіх розмірів, форм і габаритів: від класичних квадратних і до мийок нестандартної форми, з двома або кількома чашами. Відомі виробники люблять експериментувати з формою і розташуванням металевих мийок, моделі стають все більш багатофункціональними: металеве крило, відсік для овочів і фруктів, подрібнювач сміття, підставки для рідкого мила і столових приладів, кран для питної води - і це ще далеко не все, чим можна доповнити сучасну мийку за додаткову ціну. Великий попит мають кутові металеві мийки, які зазвичай складаються з двох чаш, розташованих під кутом 45 градусів один до одного.

В цілому, зовнішній вигляд мийки з металу може служити як стриманому мінімалізму, так і витонченої класики, а завдяки ефектному глянцевому або матовому блиску, сучасна мийка з нержавійки може по праву вважатися окрасою інтер'єру будь-якої кухні.

як вибрати

Опинившись в магазині, варто знати кілька секретів вибору металевої мийки:

Мийки, що володіють глянсовим, полірованим блиском мають привабливу зовнішність, але вельми примхливий характер: подряпини і засохла волога будуть виразно помітні на поверхні такої раковини. Для того щоб глянсова мийка блищала як новенька, її потрібно насухо витирати рушником. З іншого боку - вичистити таку мийку від нальоту набагато простіше, ніж матову.

Перевірити якість матеріалу металевої мийки вам допоможе звичайний магніт: за хорошою стали він буде як би «ковзати», сталь нижчої якості притягне магніт дуже міцно.

Щоб уберегти себе від ризику нарватися на підробку краще вибирати мийку в авторизованому магазині, адреса і телефон якого можна дуже просто відшукати в інтернеті. Ціна фірмової мийки буде трохи відрізнятися від цін на «безрідні» раковини, зате ви будете на все 100% впевнені в якості покупки.

Перевірте товщину стінок металевої мийки: якщо вона виявиться недостатньою, з часом поверхня покриється небажаними вм'ятинами.

Оптимальна глибина металевої мийки - 16-20 сантиметрів, цього цілком вистачає для звичайної домашньої раковини. Якщо ви займаєтеся підбором металевої мийки для закладу громадського харчування - тут знадобиться чаша глибше, розрахована на більшу кількість посуду.

Витративши деякий час на вивчення цін та асортименту раковин, ви отримаєте можливість купити довговічну мийку відмінної якості, яка стане практичним і стильним рішенням для вашої кухні.


Orange pi. How to get wiring python libraries on orange.
Похожие страницы: