Косметичний Ремонт Офісу

Ремонт офісу від Скормакс - запорука успіху Вашого бізнесу

косметический ремонт офисов І це не порожні слова. Найперше враження про фірму формується, коли людина тільки заходить у приміщення.Якісно зроблений ремонт і цікаві дизайнерські рішення в інтер'єрі створюють позитивний імідж компанії, роблять її більш респектабельної і успішною.

 

Компанія Скормакс пропонує послуги з ремонту офісів та інших комерційних приміщень в Санкт-Петербурзі.Наші фахівці виконають роботи будь-якої складності і з неперевершеною якістю.

 

Особливу увагу в ремонті офісів приділяємо наступним моментам:

 
   
 • Постійний контроль якості на всіх етапах ремонту. косметический ремонт офисов Дотримання всіх будівельних технологічних норм і правил (БНІП)
 •  
 

Це означає, що Вам не потрібно контролювати процес ремонтних робіт, так, як все це ми повністю беремо на себе.Такий підхід виключає появу браку, як наприкінці ремонту, так і на всіх його етапах.

 
   
 • Правильне зонування і освітлення приміщення
 •  
 

косметический ремонт офисов Ми вважаємо, що основне завдання офісу - це забезпечення комфортної роботи персоналу.Правильне зонування і освітлення приміщення є ключовими параметрами в ремонті будь-якого офісу, тому ми завжди приділяємо цих питань особливо увагу.

 
   
 • Завжди дотримуємося терміни виконання робіт згідно з договором
 •  
 

Терміни виконання у нас чітко прописані в договорі і ми завжди їх дотримуємося.Якщо ми не впевнені, що закінчимо ремонт вчасно, тоді ми за нього просто не беремося.

 

Капитальный ремонт офисов Залежно від загального стану приміщення об'єм робіт може бути досить великий, тому для Вашого розуміння, ми умовно розділили ремонт офісів на кілька видів.

 

Косметичний ремонт офісів - це невеликі за обсягом ремонтні та оздоблювальні роботи, зазвичай сюди не входить перепланування і заміна комунікацій.Найчастіше цей вид ремонту передбачає заміну підлоги (лінолеум або ламінат), поклейку шпалер або ж фарбування стін, монтаж підвісної стелі, заміна дверей, вікон і т.м. Косметичний ремонт ofisov ідеальною базою, коли простір обов'язково тільки "оновити" в цей час виправлення Šiļņeva ograničenno.

 

Хоча цей вид ремонту і увазі використання бюджетних чорнових і обробних матеріалів, якість виконаної роботи нашою компанією завжди залишається на належному рівні.


В магазине Alvero продается ламинат Альсапан по отличной цене.
Похожие страницы: