Косметичний Ремонт Все Випуски

Травневий випуск журналу «Школа ремонту»: декоруємо стіни і облаштовуємо кухню

У травні «Школа ремонту» звернув увагу на стінах: Підготовка їх фарбувати, шпалери і наклейки stickersCar Створити lepniny.Який би варіант декорування ваших стін ви не вибрали, журнал «Школа ремонту» стане вашим надійним помічником і порадників.

 

Підготовка стін. Багато з тих, хто вирішує затіяти справжній, а не просто косметичний ремонт в квартирі дуже часто стикаються з проблемою нерівних стін.Будь-які оздоблювальні роботи стін і стель вимагають рівної поверхні. Хвилі, тріщини і вм'ятини буде складно приховати навіть під шпалерами, тим більше якщо ви плануєте обробку фарбою.

 

Після підготовки стін можна сміливо приступати до їх декорування.У свіжому номері ми підготували для вас 2 варіанти: обклеювання та створення об'ємних фігур.

 

Клеїмо шпалери встик. Сьогодні внахлест шпалери клеять вкрай рідко.Така технологія актуальна тільки для деяких видів паперових шпалер і шпалер під фарбування. Що ж до модних сьогодні флизелинових, вінілових, бамбукових, пробкових та інших видів шпалер, вони клеяться тільки встик.

 

В середньому шпалери в квартирі переклеюють з періодичністю раз на 4-5 років.І щоб вони щоразу виглядали презентабельно і акуратно, слід навчитися правильно клеїти їх встик.Збережіть цей номер «Школи ремонту» до найближчої обклеювання шпалер.Наведена нижче інформація допоможе правильно поклеїти їх встик.

 

Якщо ви прагнете зробити свої стіни витвором мистецтва, то вам підійде об'ємна обробка стін. Об'ємна обробка стін може бути виконана у вигляді візерунчастою ліпнини, сюжетного барельєфа, рельєфних рамок для дзеркал і картин, фресок та окремих елементів декору.

 

Для роботи використовуються гіпсові або декоративні штукатурні склади - сухі або вже приготовані.Малюнок може наноситися на стіну кількома способами: з фігурного трафаретом, з обмежувачем із скотча і вручну, за допомогою спеціального інструменту.Як? Читайте у свіжому номері «Школа ремонту».

 

Крім цього редакція журналу підготувала для вас в травні докладний майстер-клас з врізки вручений поверхні в стільницю.Встановлюйте компактну варильну панель і насолоджуйтеся приготуванням улюблених страв!


Эскортницы спб. Рынок шкур daily storm как распознать эскортницу versailles.spb.ru.
Похожие страницы: