Дешевий Косметичний Ремонт Своїми Руками

Як зробити не дорогий ремонт своїми руками

Как сделать не дорогой ремонт своими руками Чи можна зробити самостійно дешевий косметичний ремонт приміщення, при цьому не переплачувати робітникам і вкладеться в потрібну суму?

 

Це цілком можливо.Слід почати з розрахунку бюджету. Потрібно провести обмірювання всієї квартири і прикинути, скільки матеріалів потрібно: фарба, шпалери, побілка, лінолеум, шпаклівка.

 

В першу чергу потрібно дізнатися вартість необхідних матеріалів і вибирати прийнятну цінову категорію.У результаті ви зможете прорахувати не точне, але хоча б приблизну вартість вашого ремонту і виділити для цього необхідні кошти.

 

Приступаючи до ремонту, найкраще розпочати роботи зі стелі.Якщо ви станете робити його в саму останню чергу, всі ваші праці будуть марні через те, що ви забрудните все в побілці або фарбі.

 

Перше, що потрібно реалізувати - це ретельно замазати всі наявні шви цементним розчином (звичайним).Для цього змішайте пісок з цементом і трохи додайте води - в результаті вийде густа маса.

 

Наступне - це грунтовка. Вибір на ринку великий, тому ви можете купити будь-яку або отримати пораду від продавця-консультанта.Стеля гарантувати потрібно так, щоб грунтовка вбралася повністю.

 

Після цього слід вирівняти стелю шпаклівкою. І тільки тепер ви зможете пофарбувати його або наклеїти панелі - коштують вони не дорого, але стеля при цьому набуває відмінний зовнішній вигляд.

 

Как сделать не дорогой ремонт своими руками Садити їх потрібно на рідкі цвяхи або на спеціальний клей.Можете також прикрасити стелю пінопластовим плінтусом. Кріпити його слід теж на рідкі цвяхи.Тільки робіть це обов'язково після того, як поклеїли шпалери.

 

Тепер перейдемо до стін.Стіни, як і стеля, повинні покриватися грунтовкою. Вибір шпалер - справа суто індивідуальна і підійти до цього питання потрібно дуже виважено.Після того, як визначилися з шпалерами, переходимо до самого процесу поклейки.

 

Потрібно нарізати деяку кількість аркушів по потрібній довжині стіни.Після цього змастіть клеєм те місце, куди потрібно наклеїти цей лист.Нарізаний вами лист потрібно покрити клеєм, найкраще це робити на підлозі.Нехай смуга трохи полежить і просочиться, кількість точного часу зазначено в інструкції для клею.

 

Головне не перетримаєте клей, якщо ви будете клеїти паперові шпалери, то вони в результаті цього можуть надірватися або зовсім порватися при клеєнню.


agart.ua
Похожие страницы: