Особливості елітного скління

Безрамне засклення увазі гладку єдину поверхню із загартованого, досить міцного скла, ковзаючу по алюмінієвим напрямками. Товщина скла складає 6, 8, 10 міліметрів. Через особливості технології виготовлення таке скло виходить бездоганно рівним, без оптичного спотворення. Головною перевагою цього скла є травмобезопасность. При пошкодженні воно розпадеться на осколки менше 1 см, які не здатні завдати серйозної шкоди здоров'ю.

Особливості елітного скління

Скла дуже близько розташовані один до одного. Розділяє їх тільки тонкий шар прозорого ущільнювача. На перший погляд така конструкція виглядає дуже крихкою. Але насправді волога і пил не потраплять всередину такого балкона. За допомогою петель-роликів стулки рухаються по напрямних, які перебувають знизу і зверху отвору. Фірма Bottega Benedetti пропонує свої послуги за доступними цінами. Безсумнівно, кінцева вартість буде залежати від габаритів приміщення. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, то достатньо зателефонувати в Bottega Benedetti. Після дзвінка вам негайно надішлють фахівця-замірника. Буквально на наступний день менеджери повідомлять терміни і вартість проведення робіт.

Елітне безрамне скління володіє рядом достоїнств. Фасад будівлі залишиться незмінним. Конструкція гармонійно поєднується з будь-яким стилем. Виходить ефект повної ізоляції, але при цьому зберігається гармонія з навколишньою природою. Це чудовий спосіб зберегти панорамний вид. Ви можете без перешкод милуватися навколишніми пейзажами. Такі конструкції естетичні, прості в експлуатації, довговічні у використанні. Вони відмінно підходять під російські кліматичні умови. Блокування стекол знаходиться зсередини, тому зовні проникнути на балкон неможливо. Скла товщиною всього 6-12 міліметрів здатні витримати максимальні снігові і вітрові навантаження.

Як правило, для безрамного скління використовують прозоре скло, але за бажанням ви можете замовити кольорове виріб, або затонувати вже готову конструкцію архітектурної плівкою. Але хочеться попередити, що таке скління не призначене для збереження тепла в приміщенні. Різниця з температурою на вулиці складе всього кілька градусів. Установка безрамного скління не рекомендується на верхніх поверхах, в зонах з сильним вітром. На системи цього скління не встановлюються москітні сітки.


Уроки arduino для новичков схема arduino.
Похожие страницы: