Монтаж колон з унікальним декором

Онікс - це один з різновидів природного кварцу, який володіє унікальною здатністю пропускати світло на невелику товщину до декількох кольорових шарів. Тому дизайнери воліють підсвічувати камінь і прикрашати ним колони, вхідні групи, оригінальні вироби. Особливою витонченістю відрізняється підсвічена обробка з оніксу. Камінь може відрізнятися різними забарвленнями, але найвишуканішими видами вважаються білий з прошарками, золотистий, тепло-коричневих відтінків.

Унікальна краса струнких колон з оніксу, підсвічена зсередини, створює благородний і розкішний стиль інтер'єру і може використовуватися для прикраси заміського будинку, особняка, котеджу, резиденції. Як виготовити дивовижні колони з оніксу з підсвічуванням можна ознайомитися та перейняти передовий досвід на сайті «Блог про камінь». Дивно тонка робота і ограновування каменя дозволяє створювати справжні прикраси східних палаців в марокканському стилі і прикрасити інтер'єр незвичайними яскравими акцентами, наповнити позитивною енергією.

Технологія виготовлення колон з світиться оніксу

Оригінальна технологія виробництва дивовижних колон з світиться в променях подсветок онікса передбачає кілька етапів робіт:

Виготовлення самих колон і фігурних баз для установки підстави;

Монтаж колон з природного онікса;

Облаштування підсвічування для прозорої текстури каменю;

Обслуговування встановленої системи.

Догляд за оніксом.

Колони з оніксу з підсвічуванням можуть використовуватися для прикраси готелів і ресторанів, клубів та інших закладів, власники яких бажають залучити посилену увагу своїх клієнтів. Монтаж колон з унікальним декором - це один з найкращих варіантів для створення елітного ексклюзивного дизайну інтер'єру.

Як обладнується підсвічування онікса?

Складність монтажних робіт з облаштування підсвічування колон з оніксу полягає в тому, що немає вільного входу для монтажу світильників. Тому після обчислень нівеліром і визначення точки схилу центру колони в цьому місці встановлюється гачок, на який підвішується основа для підсвічування оніксу.

Монтажні роботи проводяться у верхній частині колони, від якої передбачається просвіт в 200 міліметрів. Цей просвіт дозволяє обійтися без щілини або дверцята на колоні, що може вплинути на привабливий зовнішній вигляд конструкції. Тому всі складові частини підсвічування поступово навішуються всередину колони і потім встановлюються 6 світлодіодних стрічок для яскравого підсвічування.

По завершенню робіт яскраві світні колони з оніксу, кріплені за допомогою рідких цвяхів, створять ексклюзивний дизайн і прикрасять приміщення золотистої структурою природного оніксу з яскравим підсвічуванням натурального каменю.

Похожие страницы: