Види ковроліну і способи кріплення

Ковролін - популярний оздоблювальний матеріал, що створює в приміщенні затишок і в той же час красивий вигляд. Виготовляється він шляхом спінювання гуми або джуту. Ворсяной покрив матеріалу може бути навіть більш 5 мм. Це зручний, довговічний, не важко в догляді спосіб зробити ремонт функціональним і приємним.

Інтернет магазин будівельних матеріалів «Строй-все.ру» пропонує великий асортимент продукції, без якого не обійтися професіоналам і просто любителям, які вирішили зробити ремонт своїми руками. Тут представлені інструменти, метизні вироби, сухі суміші і все те, без чого неможливе створення якісного ремонту. Зручні умови оплати та доставки роблять ресурс все популярнішим.

Види ковроліну і способи кріплення

Основа може бути двошаровою або одношарової. Волокна ворсу скріплюються знизу за допомогою латексу. Вважається, що матеріал простий в укладанні і не вимагає професійних навичок для цього. Але це не зовсім так. Невдало закріплене покриття обов'язково буде зміщуватися. Можуть виникнути проблеми і з чищенням.

При ремонті квартир і будинків ковролін зазвичай закріплюють за допомогою:

жорсткого натягування і фіксування з використанням Гріпперная рейки;

спеціального клею;

кріплення на скотч.

Гріпперная рейка - це спеціальна планка, оснащена шипами. Її необхідно прибити вздовж стін по всьому периметру кімнати. На другому етапі за допомогою кикера відбувається натягнення полотна. Наступний крок - надлишки матеріалу зрізаються ножицями або ножем. Завершальний етап - закріплення лінтуса.

Подібний спосіб підходить для оздоблювальних робіт в компактних офісах і житлових будинках. Якщо необхідно укласти ковролін в кімнатах більш ніж сто квадратних метрів, то тут не обійтися без клею. Укладання на скотч застосовується у разі, коли планується часта зміна покриття. Такий спосіб вибирають, якщо зміна інтер'єру та оздоблення повинно постійно проводитися під впливом модних тенденцій.

Часто використовують спеціальну підкладку. Вона дозволяє серйозно збільшити термін експлуатації ковроліну за рахунок своїх амортизаційних властивостей. Застосування підкладки підвищує відчуття м'якості покриття. Матеріал виготовляється з поліуретанової піни, гуми, повсті. Підкладка укладається таким же способом, як і було описано вище. Подвійне покриття забезпечує відчуття м'якості нічим не гірше, ніж від натурального килима.

Похожие страницы: