Косметичний Ремонт Спальні Своїми Руками

Як зробити ремонт у спальні

Ремонт в спальні - це прекрасна можливість змінити простір навколо себе, в якому ви змушені перебувати значну частину свого вільного від роботи часу.Тому спальня повинна бути не просто затишною (що досягається правильним підбором меблів), а й створювати атмосферу спокою й умиротворення.Якщо ж зараз вона у вас цих почуттів не викликає, то саме час дізнатися, як зробити ремонт у спальні якісно, ​​але при цьому ще і з мінімальними витратами.

 

Косметичний або капітальний?

 

Визначитися з тим, який саме ремонт (косметичний або капітальний) вам доведеться робити в спальні, досить просто:

 
     
  • Зайдіть в кімнату і уважно подивіться на кількість електричних подовжувачів і «трійників», які там присутні. Как сделать ремонт спальни Якщо ви виявили хоча б один, значить, вам доведеться робити капітальний ремонт, що включає в себе прокладання нових ліній електропроводки.
  •  
  • Подивіться на вікна спальні. Старі дерев'яні вікна (з щілинами і погано закриваються фрамугами) варто замінити на нові (ПВХ або дерев'яні).У цьому випадку простим косметичним ремонтом теж не обійтися.
  •  
 
     
  • Дійдіть до шафи, який, як звичайно, «живе» в спальні.Якщо речі в ньому знаходяться в стані зайвої «утрамбованності» (навіть після генерального прибирання з роздаровування і викиданням непотрібних), варто задуматися про заміну шафи гардеробної (її глибина може не перевищувати 1, 2 метра за умови, що гардеробна буде виконана на всю ширину кімнати ).
  •  
 

У тих випадках, коли жоден з перерахованих вище пунктів до вашої спальні не відноситься, можете сміливо обмежитися невеликим косметичним ремонтом.

 

Підготовчі роботи

 

Будь-який ремонт найкраще починати з виносу меблів з приміщення.Якщо ж такої можливості у вас немає, постарайтеся зрушити її в центр кімнати, звільнивши таким чином місце біля стін (але тільки якщо не плануєте міняти підлоги).Меблі, що залишилася в спальні, слід накрити поліетиленом, щоб вона не забруднилася.

 

Наступний етап - позбавлення стін від старих шпалер (для цього змочіть їх водою і акуратно видаліть зі стін за допомогою шпателя).

 

Якщо на стелі у вас була наклеєна стельова плитка, від якої ви теж хочете позбутися, видаляйте її саме на цьому етапі ремонту.Також слід вчинити і з прийшли в непридатність покриттям підлоги.

 

Капітальний ремонт

 

Так як зробити ремонт у спальні більшості господарів хочеться досить швидко, важливо знати, які роботи слід виконувати в першу чергу, а також що саме можна зробити самостійно, не привертаючи професіоналів.

Похожие страницы: