Живі Квіти Оптом від Українського Виробника

Живі Квіти Оптом від Rai Flora

Уявіть собі, як ваша подія перетворюється на справжнє квіткове шоу, де кожен букет розповідає свою історію. Rai Flora – це не просто виробник квітів, а ваш надійний партнер у створенні незабутніх моментів. Від наших полів до вашого заходу – ми забезпечуємо тільки найсвіжіші та найякісніші живі квіти оптом.

665edbb513240.webp

Переваги Купівлі Живих Квітів Оптом від Виробника

Чому варто обирати Rai Flora? Все просто:

 • Гарантована свіжість: Наші квіти зрізаються та обробляються з максимальною турботою, щоб зберегти їхню природну красу.
 • Висока якість продукції: Ми дбаємо про кожну квітку, застосовуючи передові агротехнології.
 • Українське виробництво: Купуючи квіти оптом від українського виробника Rai Flora, ви отримуєте ряд вагомих переваг, які роблять наші квіти найкращим вибором для вашого бізнесу

Власні Поля Rai Flora

Наші поля розташовані у мальовничих регіонах Львівської області, де природні умови ідеальні для вирощування квітів. Ми використовуємо екологічно чисті методи вирощування, забезпечуючи вам не лише красиві, але й екологічно безпечні квіти. На наших полях вирощуються найпопулярніші сорти півоній та тюльпанів.

665edbeeae6e4.webp

Забезпечення Холодного Ланцюга

Ми знаємо, наскільки важливо зберегти свіжість квітів від моменту зрізу до доставки. Наш процес включає:

 • Зріз та обробка квітів: Квіти зрізаються рано вранці, коли вони найсвіжіші, і одразу охолоджуються.
 • Використання рефрижераторів: Квіти транспортуються у спеціальних рефрижераторах, які підтримують оптимальну температуру.
 • Температурний режим: Ми контролюємо температуру на всіх етапах обробки та доставки, щоб квіти прибули до вас у ідеальному стані.

Сучасне Обладнання та Технології

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для вирощування, обробки та зберігання квітів. Це дозволяє нам забезпечувати високу якість продукції та скорочувати час на обробку. Наші технології включають автоматизовані системи поливу, спеціальні камери для зберігання та новітні методи обробки квітів.

Логістика та Географія Доставки

Rai Flora забезпечує власну швидку та надійну доставку квітів у Львівську, Івано-Франківську, Тернопільську, Закарпатську та Чернівецьку області. Ми використовуємо сучасні рефрижератори, які гарантують збереження свіжості квітів під час транспортування, що є важливим для забезпечення високої якості нашої продукції. Наша команда професіоналів піклується про кожен етап доставки, від підготовки замовлення до його доставки до вашого порогу.

Від тепер ви можете бути впевнені, що ваші квіти завжди прибудуть вчасно та у найкращому стані у будь-яке місто, включаючи Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль та Закарпаття. Ми доставляємо квіти навіть у найвіддаленіші куточки цих областей, включаючи такі міста, як Ужгород та Мукачево. Наша мета – зробити процес замовлення та доставки квітів максимально зручним і приємним для наших клієнтів.

Відгуки та Успішні Кейси

Наші клієнти завжди задоволені якістю квітів та сервісом Rai Flora. Ось декілька відгуків:

 • "Rai Flora – наш постійний постачальник квітів для заходів. Завжди свіже, завжди вчасно!" – Ольга, організатор весіль.
 • "Замовляли квіти оптом для флористичної крамниці. Якість класна!" – Ірина, власниця квіткового магазину.

Часті запитання:

Яке мінімальне замовлення? – Мінімальне замовлення від 150 штук.

Як зробити замовлення? – Зв'яжіться з нами через контактну форму на сайті або зателефонуйте.

Контакти:

 • Телефон: +380-989-694-455
 • Email: [email protected]
 • Соціальні мережі: Facebook, Instagram

Купівля живих квітів оптом від Rai Flora – це найкращий вибір для вашого бізнесу або події. Ми гарантуємо свіжість, високу якість та надійну доставку. Звертайтесь до нас, і ми допоможемо вам створити незабутні квіткові композиції.

Зв’яжіться з нами вже сьогодні та замовте найкращі живі квіти оптом від Rai Flora!

Похожие страницы: