Косметичний Ремонт в під'їзді житлового будинку

Ремонт під'їздів будинків - обов'язок керуючої компанії

     
 

Як правило, керуюча компанія відмовляється проводити ремонт в під'їзді багатоквартирного житлового будинку, посилаючись на те, що виконання даних робіт, згідно з договором управління, не входить в обов'язки керуючої компанії.Для проведення такого ремонту необхідно рішення загальних зборів власників приміщень будинку, а також додаткові грошові кошти, яких, природно, не вистачає.

 

Тим часом, відповідно до п. 3.2.2. Правил і норм технічної експлуатації житлового фонду ", затв.Постановою Держбуду РФ № 170, організація з обслуговування житлового фонду повинна забезпечити не тільки необхідну санітарний стан сходових кліток, але і справний стан будівельних конструкцій, опалювальних приладів і трубопроводів, розташованих на сходових клітинах; нормативний температурно-вологісний режим на сходових клітинах.
А як випливає з п. 3.2.9. Зазначених Правил і норм, періодичність ремонту під'їздів повинна бути дотримана один раз на п'ять або три роки залежно від класифікації будинків і фізичного зносу.

 

Відсутність у договорі управління відповідного пункту про обов'язок керуючої компанії проводити ремонт під'їзду, не звільняє останню від обов'язку забезпечити сприятливі та безпечні умови проживання громадян.
Зрозуміло, не слід і забувати, що керуюча компанія не зобов'язана в відсутність рішення загальних зборів власників виконувати роботи, що відносяться до капітального ремонту.

 

Приклади практики sudebnoj: Ремонт вхід Житловий будинок - компанія плата upravlâûŝej

 

Керуюча компанія obâzana проводити ремонт під'їздів житлового будинку.
Судом задоволено вимоги про зобов'язання керуючої компанії провести ремонт під'їздів житлового будинку, зокрема, відновити штукатурне і фарбувальне покриття стін і стель сходових клітин.
Судом було встановлено, що раніше, Житлової інспекцією були виявлені порушення правил і норм технічної експлуатації житлового фонду, керуючої компанії видавалося припис про усунення недоліків, яке не було виконано.
Доводи керуючої компанії про брак коштів на проведення робіт з ремонту під'їздів, а також про те, що зазначені роботи не передбачені договором, судом відхилені.Визнаний судом неспроможним і довід відповідача про те, що проведення поточного ремонту під'їздів житлового будинку згідно з договором передбачено тільки за окрему плату і за рішенням зборів власників приміщень у...

 

газоблок Харьков от завода - "ХСМ"
Похожие страницы: