Меблеве наповнення італійської спальні

Інтер'єр для спальної кімнати необхідно вибирати уважно і розважливо. Головне призначення спальної кімнати - забезпечити міцний здоровий сон і затишне проведення часу. Досягти бажаного комфорту можна за допомогою красивою і зручною італійських меблів для спальні, у якої повинен бути не тільки красивий дизайн, але і висока функціональність.

Продумуючи інтер'єр італійської спальні особливо уважно слід підійти до вибору ліжка. Не варто керуватися тільки її зовнішнім виглядом, краще посидіти і полежати на ній, відчути, що вона викликає тільки позитивні відчуття. Вибираючи ліжко, необхідно пам'ятати, що вона повинна бути приблизно на 20 сантиметрів більше зростання людей, які будуть спати на цій ній.

Інтер'єр спальні з Італії - це не тільки зовнішній вигляд, але також і надійність. Каркас ліжка, по можливості, повинен бути виконаний з цілісного дерева чи іншого надійного матеріалу, але не з деревинно-стружкової плити, бо така ліжко прослужить не довго. В цілому, італійські виробники спалень витримують критерії міцності, оскільки і ДСП і пінополіуретан у виробництві меблів є анахронізмами. Можна сміливо розраховувати, що ліжка від Pistolesi або Signorini Coco не підведуть своїх власників.

Також, дуже важливою частиною ліжка є матрац. Від нього залежить зручність під час сну і самопочуття після пробудження. Ергономічні італійські матраци не тільки надійні, але і максимально комфортні. Такі матраци завжди гарантують відмінний сон і хороше здоров'я. Наприклад, італійські матраци Dorelan мають спеціальний сертифікат від міністерства охорони здоров'я Італії, підтверджує їх лікувальні властивості.

Не варто випускати з уваги і таку деталь ліжка як спинка головах. Крім цельнодеревянних головних панелей, сьогодні в моді також головні спинки оббиті шкірами і тканинами, найчастіше зі стразами і бутоньєрками. Звичайно, з точки зору гігієни, переважніше тільки натуральне, поліроване, з рівною поверхнею, дерево, - однак, практично, головне - це простежити, щоб використовувані матеріали були гіпоалергенними.

Вибираючи меблеве наповнення італійської спальні врахуйте ще декілька хитрощів. Якщо спальна кімната невеликих розмірів, краще не ставити в ній габаритні шафи, а придбати неглибокі шафи купе, які заощадять простір кімнати. Взагалі то в спальні має бути просторо. Для більшого комфорту також бажані приліжкові тумбочки на одному рівні з ліжком.

І, звичайно, потрібно забезпечити стилістичну єдність меблів та інтер'єру вашої італійської спальні. А для себе - вибирайте такі кольори і форми які заспокоюють вас і розташовують до сну.

Похожие страницы: