Косметичний Ремонт Квартир у Лобні

Схема работы с нами

Дізнайтеся вартість Вашого ремонту

 

1.Виберіть тип об'єкта

 

Квартира

 

Котедж / таунхаус

 

Офіс

 

Кімната / кухня

 

3.Тип ремонту

 

Косметичний

 

Комплексний

 

Капітальний

 

Євростандарт

 

Класу "Люкс"

 

4.Включені роботи:

 

Це роботи самого висого рівня, включаючи безперервний шеф-монтаж, подкотовку індивідуального дизайну з експлікацією кожного приміщення, з урахуванням систем вентиляції та кондиціонування.Ми запропонуємо Вам декілька варіантів дизайн-проектів, з урахуванням Ваших смаків і побажань.Варіант включає практично необмежені варіанти перепланування.

Орієнтовна вартість Вашого ремонту становить: руб.  

Дана сума є дуже приблизною, оскільки не враховує унікальні особливості Вашого об'єкта.Щоб дізнатися більш точну інформацію скористайтеся кнопкою розташованої нижче.

 

Порахувати

 

* Ви можете вибрати тільки ті роботи, які вам потрібні

 

Тільки у нас досвідчені майстри, готові зробити ремонт квартир у Лобні саме таким, яким Ви його собі уявляєте.Наша згуртована команда складається з дизайнерів, ремонтних працівників будь-якого профілю, електриків, сантехніків та виконроба.Ми здатні втілити Ваші мрії в реальність. Досить просто нам подзвонити.

 

Возможно не включен flash в браузері.

 

Ремонт квартир під ключ у Лобні

 

Даний вид ремонту увазі проведення абсолютно всіх робіт від дизайну і демонтажу до повної обробки і прибирання будівельного сміття.Будь ремонт під ключ починається зі складання дизайн проекту.Деякі люди відмовляються від даної послуги, тим самим здійснюючи велику помилку.Тільки, склавши дизайн проект, можна заздалегідь побачити підсумок виконання робіт.Попереджений, значить, озброєний, відповідно, Ви зможете внести свої корективи в проект ще до моменту його реалізації.Після складання проекту, ми приступаємо до демонтажних робіт. Здійснюється демонтаж старих покриттів, проводки, комунікацій.Після цього ми приступаємо до безпосередньої обробці приміщення, попередньо провівши перепланування при необхідності.У першу чергу здійснюється установка і стяжка підлоги, штукатурка стін, установка підвісної стелі.Потім ми проводимо електромонтажні роботи, міняємо сантехніку, проводимо інженерні комунікації.Тільки після цього відбувається укладання підлогового покриття, обраного Вами, забарвлення або обклеювання стін, інші оздоблювальні роботи.Після завершення ремонту, ми здійснюємо прибирання сміття. Все. Ваша відремонтована квартира буде служити Вам довгі роки.

Похожие страницы: