​Тестостерону енантат

Енантат тестостерону є одним з двох найдовших ефірів цього гормону. Між енантатом і ципионата тестостерону практично немає відмінностей, і Ви можете сміливо з взаимозаменять. Як вам відомо, в чоловічому організмі тестостерон виробляється тестикулами і корою наднирників. У невеликих кількостях синтезується тестостерон і в жіночому організмі.

Вы можете купить тестостерон по самой выгодной стоимост на сегодняшний день.

Хоча і прийнято вважати, що тестостерон є основним гормоном, що впливає на зростання м'язів, але на практиці він починає працювати тільки після конвертації в дигідротестостерон. Як відомо, цей процес протікає під впливом спеціального ферменту 5-альфа-редуктази. Всі препарати ми отримуємо від виробників і тому наша Тестостерона Енантат ціна невисока.

Позитивні якості і ефекти тестостерону енантат

Період напіврозпаду життя ефіру становить близько тижня. Механізм його роботи не відрізняється від інших етерифікованих стероїдів. Після введення активний компонент накопичується в жирових тканинах і в міру відщеплення від молекул тестостерону ефірного залишку, надходить у кров. Препарат має такі властивості:

Швидкий приріст м'язової маси;

Підвищуються і вельми значно, фізичні параметри;

Посилюється статевий потяг;

Нормалізуються фосфорний і азотистий баланс;

Знижуються або навіть повністю усуваються больові відчуття в суглобах;

Регенеративні процеси в організмі прискорюються, і атлет швидше відновлюється після тренінгу;

Відмінний засіб профілактики перетренованості.

Способи застосування і дозування тестостерону енантат

Дозування будь-якого стероїду необхідно підбирати індивідуально. Однак існують безпечні дозування енантата, складові від 0.25 до 0.6 грама. Починати завжди потрібно з мінімальних доз і під час набору маси тіла поступово їх підвищувати. Тривалість циклу анаболика становить максимум 2.5 місяці.

Так як енантат є пролонгованим ефіром, то відновлювальна терапія повинна стартувати не раніше, ніж через 14 діб після останнього уколу. Починаючи з восьмого дня циклу, в його склад необхідно ввести препарат групи інгібіторів ароматази або ж антиестроген. Дуже часто атлети віддають перевагу провирона.

Можна проводити і комбінований Тестостерона Енантат курс. Для цього можна в принципі використовувати будь-які ААС, але найбільш популярні поєднання з метаном, декою, Тренболон і оксиметолоном.

Відгуки про тестостерону енантат

Знайти в мережі Тестостерона Енантат відгуки дуже просто, так як препарат активно використовується не тільки про-атлетами, але і аматорами. Практично всі білдери задоволені якістю набираемой маси. Однак необхідно підготувати себе до того, що зберегти повністю отримані результати вам не вдасться.

Похожие страницы: