Косметичний Ремонт Офісу Ціна

Комплексний ремонт офісів в Москві під ключ

 

Опис проекту

 

Закінчено роботи з капітального ремонту офісу загальною площею 370 кв.метрів. Як відзначають наші французькі клієнти в рекомендаційному листі, всі роботи були проведені в строк, організовано і з високим професіоналізмом.

 

Вигідні умови акції з фарбування стін залучили до нас чергового великого клієнта.Підходять до кінця роботи з косметичного ремонту приміщення загальною площею більше 1000 кв.м. У найкоротші терміни нами був виконаний комплекс електромонтажних і малярських робіт, а також проведені роботи з часткової заміни офісних перегородок в робочій зоні і в санітарних приміщеннях.

 

Закінчено роботи з капітального ремонту першого поверху "Інституту журналістики та літературної творчості".

 

Вперше в нашій корпоративній історії, цього року, нашим менеджерам вдалося виграти конкурс на косметичний ремонт офісного приміщення для компанії "МОСЕНЕРГО", загальною площею більше 300 кв.м.

 

Компанія "ЕРА Якісного ремонту" повністю завершила комплексні роботи, з капітального ремонту приміщень - парадних вестибюлів першого і другого під'їзду в Головному Корпусі ФДМ «Об'єднана лікарня з поліклінікою» Управління справами Президента Російської Федерації.

 

Компанія "ЕРА Якісного ремонту" у співпраці з компанією партнером "Канкорд" закінчила проведення комплексних внутрішніх робіт, з поточного ремонту внутрішніх приміщень, будівлі Головного Управління Внутрішніх Справ по місту Москві розташованого за адресою: м.Москва, Санкт-Садово-Самотечная, Д.1.

Похожие страницы: